OLIVIA RYBICKA-OLIVER

Olivia 1Cześć, nazywam się Olivia Rybicka-Oliver. Jestem 15-letnią tancerką na lodzie, posiadaczką Rekordu Guinnessa, laureatką Scotiabank Community Hero & Canadian Champions Fund Grant. Urodziłam się w Polsce, ale od prawie 12 lat mieszkam w Kanadzie, obecnie w Barrie, Ontario.

Posiadam obywatelstwo kanadyjskie, polskie i brytyjskie oraz mówię po angielsku, polsku i francusku. 

Trenuję w Międzynarodowym Centrum Szkoleniowym Mariposa i jestem zmotywowana, aby odnieść sukces w kraju i na arenie międzynarodowej w Ice Dance na najwyższym poziomie.

Olivia, New Year in New YorkTrenuję pod okiem najlepszych trenerów i obecnie szukam partnera, z którym stworzymy wspaniałą, zwycięską parę tancerzy na lodzie.

Moja dotychczasowa podróż była ekscytująca …

14650582_558244304381847_3726707823641689117_n19 stycznia 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie, pobiłam Rekord Świata Guinnessa, w najszybszym piruecie na lodzie. Moja rekordowa prędkość wyniosła 342 RPM i pobiłam poprzedni rekord świata z 2006 roku o 34 RPM! (Zobacz TU)

Olivia Oliver 1W 2015 roku zdobyłam pierwsze miejsce jako solistka w kategorii Juvenile w zawodach prowincji atlantyckich. Następnie zdecydowałam się zmienić karierę na Ice Dance. Zawsze marzyłam o połączeniu moich dwóch pasji – jazdy na łyżwach i tańca.

Olivia 1 (2)

W 2016 roku otrzymałam nagrodę SCOTIABANK Young Community Hero Award. Nagroda ta została mi przekazana w imieniu Scotiabank za moje osiągnięcia, podczas przerwy w meczu hokejowym w Halifax.

2016_FuellingWomenChampionsLOGO_MAIN-Horizontal-Positive-EN-RGB-300x153W 2017 roku zostałam jedną z 30 lauretek konkursu “Champions Fund Grant” – grantów przyznawanych zasłużonym i obiecującym zawodniczkom – aby pomóc w treningach i szkoleniu.

FDF_logo_convertedDzięki mojemu profilowi ​​i łyżwiarstwie jestem w stanie pomóc mojej ulubionej organizacji charytatywnej, Fundacji Dziecięca Fantazja, która spełnia marzenia ciężko i nieuleczalnie chorych dzieci w całej Polsce.

Do tej pory zebrałam ponad 30 000 $ na spełnianie marzeń ciężko i śmiertelnie chorych dzieci.

1Przekazałam także mój certyfikat pobicia Rekordu Guinnessa oraz łyżwę z podpisem dziewięcioletniej Weronice, która cierpi na rozszczep kręgosłupa, aby jej życzenie się spełniło. Walcz Weronika i nigdy się nie poddawaj!

 Aby dołączyć do mnie i pomóc wnieść radość w życie chorych dzieci, kliknij przycisk „Sponsoruj mnie” poniżej. Wszystkie zebrane przeze mnie fundusze, zostaną przekazane przez Coalition for Kids International Fundacji Dziecięca Fantazja na spełnienie kolejnego marzenia chorego dziecka.

Dziękuję, OliviaSponsorMe

Skontaktuj się ze mną przez moich rodziców

Polska: kamila@f-df.pl

Kanada: garry@cfki.org

                                                                                            Olivia 3

 1298004432158_ORIGINAL

 

 

 

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.