OLIVIA RYBICKA-OLIVER

41 (2)Cześć, nazywam się Olivia Rybicka-Oliver. Jestem 15-letnią tancerką na lodzie, posiadaczką Rekordu Guinnessa, laureatką Scotiabank Community Hero & Canadian Champions Fund Grant. Urodziłam się w Polsce, ale od prawie 12 lat mieszkam w Kanadzie, obecnie w Barrie, Ontario.

Posiadam obywatelstwo kanadyjskie, polskie i brytyjskie oraz mówię po angielsku, polsku i francusku. 

Trenuję w Międzynarodowym Centrum Szkoleniowym Mariposa i jestem zmotywowana, aby odnieść sukces w kraju i na arenie międzynarodowej w Ice Dance na najwyższym poziomie.

32 (2)Trenuję pod okiem najlepszych trenerów i obecnie szukam partnera, z którym stworzymy wspaniałą, zwycięską parę tancerzy na lodzie.

Moja dotychczasowa podróż była ekscytująca …

14650582_558244304381847_3726707823641689117_n19 stycznia 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie, pobiłam Rekord Świata Guinnessa, w najszybszym piruecie na lodzie. Moja rekordowa prędkość wyniosła 342 RPM i pobiłam poprzedni rekord świata z 2006 roku o 34 RPM! (Zobacz TU)

Olivia Oliver 1W 2015 roku zdobyłam pierwsze miejsce jako solistka w kategorii Juvenile w zawodach prowincji atlantyckich. Następnie zdecydowałam się zmienić karierę na Ice Dance. Zawsze marzyłam o połączeniu moich dwóch pasji – jazdy na łyżwach i tańca.

Olivia 1 (2)

W 2016 roku otrzymałam nagrodę SCOTIABANK Young Community Hero Award. Nagroda ta została mi przekazana w imieniu Scotiabank za moje osiągnięcia, podczas przerwy w meczu hokejowym w Halifax.

2016_FuellingWomenChampionsLOGO_MAIN-Horizontal-Positive-EN-RGB-300x153W 2017 roku zostałam jedną z 30 lauretek konkursu “Champions Fund Grant” – grantów przyznawanych zasłużonym i obiecującym zawodniczkom – aby pomóc w treningach i szkoleniu.

FDF_logo_convertedDzięki mojemu profilowi ​​i łyżwiarstwie jestem w stanie pomóc mojej ulubionej organizacji charytatywnej, Fundacji Dziecięca Fantazja, która spełnia marzenia ciężko i nieuleczalnie chorych dzieci w całej Polsce.

Do tej pory zebrałam ponad 30 000 $ na spełnianie marzeń ciężko i śmiertelnie chorych dzieci.

1Przekazałam także mój certyfikat pobicia Rekordu Guinnessa oraz łyżwę z podpisem dziewięcioletniej Weronice, która cierpi na rozszczep kręgosłupa, aby jej życzenie się spełniło. Walcz Weronika i nigdy się nie poddawaj!

Dziękuję, Olivia

Skontaktuj się ze mną przez moich rodziców

Polska: kamila@f-df.pl

Kanada: garry@cfki.org

                                                                                            12

 

 

 

 

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.